דלתות
 
דלתות
דלתות כניסה
דלתות פנים
דלתות צבע
דלתות זכוכית
דלתות פורניר
דלתות במבצע

המרכז הארצי לדלתות עץ ופלדה - מוניטין רב שנים של איכות ומצויינות

מבחר דלתות מכל הסוגים
דלתות כניסה
דלתות פנים
דלתות עץ בשילוב זכוכית
כשאתם בוחרים דלת השירות והמקצועיות שלנו לרשותכם

מבצע לוהט
דלת משקוף ישר 0 שמנת / לבן למינטו החל מ - 950 שח

מבצע : דלת משקוף עגול למינטו החל מ - 700 שח


דלתות מעוצבות בחיפה
המרכז הארצי לדלתות פלדה ועץ בחיפה משווקים דלתות מעוצבות בחיפה. מבחר דלתות מעוצבות בסגנונות שונים ובגוונים חמים ונעימים לעין המוסיפים פן עיצובי יחודי לבית, בשילוב של פסי עיצוב לרוחב או לאורך הדלת. מידי תקופה מסויימת אנו מפרסמים מבצעים חמים עבור דלתות שונות כאשר כל מבצע כולל הובלה והתקנה של הדלת. שימו לב : כל המחירים של המבצעים כבר כוללים מעמ. בשנים האחרונות ישנה מגמה מצד לקוחות הדורשים להתקין בביתם דלתות עם עיצוב שונה ויחודי. הפן העיצובי אינו פוגם באיכותה של הדלת ואינו משפיע על חוסנה, אם מדובר בדלת כניסה. כיום דלת כניסה לבית או דלת פנימית הינה פריט עיצובי וחלק בלתי נפרד מריהוט דירת המגורים. ניתן להתאים כמעט כל דלת אשר ברשותנו לסגנונות עיצוביים שונים, כאשר כל לקוח לפי טעמו האישי יעדיף עיצוב כזה על פני עיצובים אחרים.

אם לא מצאתם את המבצע המתאים לכם באתר הנכם מוזמנים אלינו לסניף ברח מרדכי מקלף 2 , בצק פוסט בחיפה. בחנות מבחר דלתות מעוצבות בסגנונות שונים ובגוונים חמים ונעימים לעין המוסיפים פן עיצובי יחודי לבית


דלתות פנים מעוצבות בצפון דלתות כניסה מעוצבות בצפון


דלתות
שיווק דלתות מעוצבות בחיפה - המרכז הארצי לדלתות עץ ופלדה בחיפה. דלתות מעוצבות בשלל עיצובים ומגמות שונות של צבע וגוון מתאים. דלתות במבצע בחיפה - בחנות ישנם דלתות מעוצבות נוספות, נשמח לעמוד לרשותכם בכל פניה.